MALONOGOMETNI VIKEND

Danas su sve tri naše ekipe nastupile u svojim ligama, a vjerojatno bi bilo bolje da nisu. Prvi su na teren izašli stari starci protiv čvrste ekipe MNK BILICE. Nakon njih, mladi starci odigrali su svoje protiv MNK BARUTANA, a potom smo ispratili i futsaliće protiv MNK CRNICA 2.

REMI STARIH STARACA, MAD MIĆO TRENUTAK

Naša “najstarija” ekipa je prva istrčala na parket. Protivnik dobro znan, ekipa MNK BILICE. Na samom startu utakmice, nakon dalekometnog udarca BILICA, zatresla se naša vratnica. I to bi otprilike bilo to što se  konkretnijih situacija tiče, sve do 20 minute kad pobješnjeli Mićo prvo loptom gađa suca Turicu, a potom i nasrće na njega te ga odguruje. Turica mu opravdano pokazuje crveni karton. Situacija zbog koje se sve to dogodilo nije ničim odavala da će doći do ovakve reakcije Barišića. Sitnica koja se dogodila bila je iskra za, ovog puta, prekratki fitilj Barišića.
    Prve dvije minute nastavka, naši su igrali sa igračem manje. Panične reakcije u obrani naših i očajna odigravanja BILICA, obilježilo je te dvije minute. Samo sekundu nakon isteka kazne, Dabov iskosa pogađa za vodstvo protivnika. U 30. minuti, u sto puta dosada viđenoj akciji, Mazalin nakon prekida pronalazi Ljubičića na drugoj stativi koji lakoćom poravnava rezultat. Samo tri minute kasnije, isti akteri na identičan način dovode naše u vodstvo. Sljedećih pet minuta pripalo je BILICIMA, a u 38. minuti Dabov ponovno pogađa za BILICE. Treba naglasiti kako ovaj pogodak ide isključivo na račun našeg vratara Perana. Do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja.

MNK BANZOGO – MNK BILICE 2:2 (0:0)
 Ljubičić 30 ‘,33′ ; Dabov 22′, 35’

SASTAV: Peran(g), Mazalin(cap), Ljubičić, Lozić, Knežević, Brnić Boće, Barišić, Bilan, B. Alfier, M. Rupić
VODITELJI EKIPE: D. Alfier, I. Strika
ŽUTI KARTON: N. Ljubičić
CRVENI KARTON: M. Barišić
IGRAČ UTAKMICE: N. Ljubičić

POBJEDA BARUTANE

Uvertiru u očajni vikend započeli su mladi starci. Bolja je bila ekipa MNK BARUTANA rezultatom 1:3. Jedini pogodak za naše je postigao Tonći Restović u 33. minuti. Ovim putem Tonćiju čestitamo na još jednoj stvarčici, inače manje bitnoj od pogotka. I ne, nećemo spomenuti o čemu se radi. Mi znamo. Vratimo se mi “sportskijim” stvarima.

FK BANZOGO – MNK BANZOGO 1:3 (0:1)
Restović 33′ ; Bulat 4′, 40′, Rudan 31′,

SASTAV: Muselinović(g), Vulinović(cap), Restović, Čular, Pavasović, Banovac, Klisović, Alviž, Šimac, Delić

FUTSALIĆI BEZ BODOVA

Futsal ekipa odmjerila je svoje snage sa mladom i opasnom ekipom Crnica 2. Napadali su Banzogići, ali nikako nisu mogli doći do zgoditka. Rezultatom 0:0 otišlo se na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme gotovo identično kao i prvo i tako sve do 35. minute kada Ljubić zabija za pobjedu Crnice 2. Nadamo se samo da će iduće kolo konačno doći do prve pobjede.

CRNICA 2 – BANZOGO 1:0

35′ Ljubić

BANZOGO: E. Rak, J. Krnić, J. Konjevoda (cap), F. Vrcić, Ž. Tanfara, A. Krnić, S. Vukorepa, A. Rak, Z. Bolanča