Malonogometni turnir “Čista Velika 2017”

Večeras su naši igrači odigrali drugo kolo Malonogometnog turnira u Čistoj Velikoj. Bolja je ovoga puta bila ekipa Budak.

Jako dobro naši ulaze u utakmicu i dolaze u prednost preko kapetana Konjevode. Kod vodstva 1:0 dvije akcije naših ne završavaju golom, opet je zakazala realizacija. Kratko je trajalo to vodstvo te ekipa Budak nakon jedne pogreške naših na sredini igrališta iz kontre vješto odigravaju i izjednačuju rezultat.

Nakon par minuta novi šok, jednu bezopasnu loptu krivo ispucava golman Rak te igrači Budaka prihvačaju “poklon loptu” i dolaze u vodstvo 2:1.

Par minuta pred kraj poluvremena iz slobodnog udarca naši primaju još jedan zgoditak te se na poluvrijeme ide negativnim rezultatom od 3:1.

U drugo poluvrijeme naši ulaze odlučnije, redaju se šanse pred golom Budaka međutim gol nikako da “padne”. Budak do kraja utakmice zabija još jedan gol i tako riješava utakmicu. Konačni rezultat 4:1 za Budak.

Banzogo – Budak 1:4

Strijelci: Konjevoda

Banzogo: Rak (g), Konjevoda (c), Vrcić, Kartelo, A. Krnić, Bolanča, Alfier

Voditelj ekipe: Ivan Čular