MALONOGOMETNA NED’LJA

U super atraktivnom nedjeljnom terminu, na teren su prvo izašle veteranske ekipe. Budući da smo već navikli da nedjeljom nema obiteljskog ručka, bogato smo doručkovali, čisto da ne bi zabeveljali od gladi.

“OBITELJSKI” DERBI

Danas smo svjedočili derbiju svih derbija, BANZOGO vs. BANZOGO, a bolja je bila ekipa BANZOGA. I ovog puta, kao i u prvom dijelu sezone, mlađi veterani su slavili rezultatom 2:3. U utakmicu su obje ekipe ušle onako po naški, laganini, a stariji veterani su prvi uspijeli doći do pogotka preko Kneževića u 4. minuti. Do 17. minute šanse su se redale sa obje strane, a do poravnanja rezultata dolazi nakon, u najmanju ruku, smiješne reakcije Junakovića i vratara Perana. Naime, Bilan je loptu vratio Junakoviću, koji je propušta kroz noge za vratara koji nije bio na golu, već par metara dalje od gola. Neshvatljivo…
  U drugo poluvrijeme su obje ekipe ušle agresivnije i odlučnije. Nakon jednog prekršaja mlađih veterana, Mazalin fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca dovodi stare starce u novo vodstvo. Sve do 30. minute mladi veterani su pokušavali poravnati rezultat, a onda im to i uspijeva preko Šimca. U 38. minuti Pavasović, koji je danas pružio jednu od boljih utakmica u dresu Banzoga, dovodi mlade u vodstvo, za konačnih 2:3.

MNK BANZOGO – FK BANZOGO 2:3 (1:1)
 Knežević 4′, Mazalin 23′ ; Bilan (ag) 17′, Šimac 30′, Pavasović 38′

MNK BANZOGO: Peran(g), Mazalin(cap), Lozić, Knežević, Rupić, Bilan, Junaković, Ljubičić, Brajković
VODITELJI EKIPE: D. Alfier i I. Strika
ŽUTI KARTON: D. Mazalin

FK BANZOGO: Sokač(g), Čular(cap), Pavasović, Šimac, Banovac, Labor, Jurin, Restović, Alviž
 VODITELJ EKIPE: Z. Bolanča
 ŽUTI KARTON: M. Banovac

IGRAČ UTAKMICE: Željko Pavasović
 Nakon dužeg vremena Vasko je odigrao utakmicu za pamćenje. Uz pobjednički pogodak možemo izdvojiti i nekoliko odličnih reakcija u obrani.

AJMO FUTSALIĆI

Nakon starih prdonja na teren su izašli i futsalići, koji su također igrali 13. kolo. Naši pulenovi su u izuzetno teškoj i borbenoj utakmici uspijeli savladati ekipu MNK RUPE rezultatom 4:2.
  U prvom poluvremenu je bilo po nekoliko šansi sa obje strane, no vratari su ih lakoćom otklonili. Sve bitno što se dogodilo na utakmici smo mogli vidjeti u drugom poluvremenu. Poveli su naši preko Vrcića u 23. minuti. Nakon toga ponovno su se redale šanse, malo sa jedne malo sa druge strane. Iz jedne od bezazlenijih šansi, u 34. minuti, ekipa Rupa uspijeva poravnati rezultat preko svog Vrcića. U 39. minuti naši ponovno dolaze u vodstvo, ovog puta preko kapetana Konjevode. U posljednjoj minuti utakmice smo mogli vidjeti praktički sve. Prvo smo vidjeli poravnanje Rupljana, potom prvijenac u debiju našeg Lučeva za vodstvo, i kao šlag na kraju pogodak A. Raka za konačnih 4:2.

FK BANZOGO – MNK RUPE 4:2 (0:0)
F. Vrcić 23′, Konjevoda 39′, Lučev 40′, A. Rak 40′ ; I. Vrcić 34′, 40′
 SASTAV: J. Krnić(g), Konjevoda(cap), Vrcić, A. Rak, Bralić, Lučev
 ŽUTI KARTON: Ante Rak

IGRAČ UTAKMICE: Marko Lučev
  Osim što je odigrao utakmicu kao da je dio ekipe 20 godina, u svom debiju je postigao prvijenac. I više nego dovoljno za titulu igrača utakmice.