MNLKŠ

Ove nedjelje starta još jedno, osmo po redu, šibensko malonogometno ludilo u Zagrebu. I ove sezone u MNLKŠ imamo ekipu, a i ovog puta naša produžena ruka u metropoli je Milan Vukadinović. “Zagrebački” Banzogo u ovu sezonu ulazi u promijenjenom sastavu u odnosu na prošlu, a prava je šteta što za naše, igrom prilika, neće nastupati Karlo Alfier i Antonio Knežević, koji su se odlučili zaigrati za druge ekipe. Alfier će nastupati za svoje otočane, dok će Knežević, skupa sa još jednim banzogašem Marijom Shihabijem, nastupati za CB ENIGMA. Zapravo je žalosno što ne nastupaju za “matični klub”, no nećemo im to uzeti za zlo. 

  Kao i protekle sezone, sve utakmice se igraju na futsal podlozi u sklopu NC Šalata, a u ligi će se natjecati devet ekipa.
U nastavku teksta Vam donosimo popis prijavljenih ekipa i igrača te raspored 1. kola.

TLM: Tomislav Puncet, Danijel Galić, Krešo Mrčela, Jure Vučenović, Mate Vukšić, Denis Burazer, Matej Petković, Tomislav Višnjić, Marko Vlašić, Marin Vidović, Martin Varenina, Luka Babun.

ZLARIN: Andrija Vukov, Dino Štrelov, Antonio Huljev, Lovro Lučev, Toni Rajković, Joško Nižić, Karlo Alfier, Dinko Bilić, Adrijan Jurčan, Ivan Brajković, Josip Brajković, Nato Ljuba, Mario Tkalčan, Marin Gulin.

BANZOGO: Branimir Renje, Lovro Štrbinić, Krešimir Poljičak, Romeo Vudrag, Josip Živković, Bruno Krvavica, Marko Kovačev, Hrvoje Roško, Ljubo Dragojević, Ivan Maretić, Milan Vukadinović, Stipe Prgin.

KOVAČI TRIBUNJSKOG MOSTA: Antonio Barić, Grgo Slavica, Jakov Ivić, Ivan Škugor, Marin Premužić, Stipe Bušac, Ante Brčić, Antonio Bumbak, Jakov Jakšić, Martin Jambrešić, Franko Mandić.

PSIHIJATRIJA: Filip Bračić, Nikola Vujović, Ante Džapo, Stipe Džapo, Davor Jurišić, Jakov Ungarov, Antonio Čoga, Igor Karabeg, Zvonimir Babić, Petar Cota, Andro Cota, Anthony Knežević.

CB ENIGMA: Niko Rak, Josip Olivani, Jure Copić, Franko Olujić, Franko Vikario, Antonio Knežević, Mario Shihabi, Niko Radnić, Duje Španja, Marin Šarić.

ĐARDIN: Duje Trošić, Lovre Špadina, Ante Špadina, Ante Živković, Goran Relja, Karlo Skorić, Luka Bubalo, Franko Berović, Ante Vukšić, Dario Stipaničev, Brane Krtalić, Simon Čivljak, Bruno Čivljak, Ivan Donđivić.

MIHOVIL: Ivan Pražen, Domagoj Kulušić, Karlo Pauk, Roko Perković, Joško Šimat, Anđelko Ćurić, Domagoj Barić, Mihovil Marov.

PIJACA: Josip Živković, Marin Živković, Vlado Živković, Josip Bilušić, Marko Jajac, Kristijan Tomaš, Jakov Štrkalj, Niko Labor, Nikica Periša, Toni Škugor.

 Raspored 1. kola MNLKŠ nedjelja

19:30h BANZOGO – ĐARDIN
20:15h CB ENIGMA – PSIHIJATRIJA
21:00h ZLARIN – PIJACA
21:45h TLM – KOVAČI ŠIBENSKOG MOSTA
Slobodna je ekipa MIHOVIL

  Kao i lani, i ove sezone će te m