Malonogometni vikend

FACEBOOK: Video & foto Naši Tići & lovunasunce

Ove nedjelje imali smo priliku popratiti naše tri ekipe koje su odigrale svoje susrete, od čega dvije u Šibeniku i jednu u Zagrebu. Na Baldekinu su se igrale utakmice 15. kola veteranske lige i utakmice 19. kola futsal lige, dok je u Zagrebu odigrano 4. kolo MNLKŠ. Što se rezultata naših ekipa tiče, dogodila se lagana katastrofa, sve tri ekipe su izgubile. Naša četvrta ekipa, mlađi veterani, u ovom kolu su bili slobodni.
  U petak je odigrana zaostala utakmica između ekipa MNK ŠIBENIK 1983 i MNK JEZERA II, a pobjedu su ostvarili “narančasti” rezultatom 2:0.

VETERANSKA LIGA

Naši stariji veterani su odigrali derbi susret protiv ekipe MNK STARI GRAD, u kojem su protivnici zasluženo odnijeli bodove.
  Kroz prvo poluvrijeme od naših nismo vidjeli gotovo ništa, izuzev Perana na vratima, koji je imao desetak zapaženijih intervencija.
Prvi pogodak na utakmici smo vidjeli u 24. minuti, kada Barišić vrhunski proigrava Brnića Boču za vodstvo naših. U istoj minuti Lozić nes(p)retno reagira u našem šestercu i gura loptu u vlastitu mrežu. Narednih desetak minuta susreta lopta je  uglavnom na našoj polovici, no blokovi i Peran na vratima uspijevaju obraniti naš gol. Ali, u 36. minuti protivnički vratar Labor vuče loptu sa svog gola i udarcem sa centra iznenađuje i obranu i vratara te pogađa za vodstvo Starog Grada. Dvije minute poslije, Peran ruši protivničkog igrača unutar šest metara. Suci su dosudili kazneni udarac, no Peran se iskupljuje i brani udarac. Do kraja susreta su naši pokušali sa golmanom igračem, ali bez značajnijih prilika.

MNK BANZOGO – MNK STARI GRAD  1:2 (0:0)
  Brnić Boče 24′ ; Lozić 24′(ag), Labor 36′

SASTAV: Peran(g), Mazalin(cap), Lozić, Brnić Boče, Barišić, Rupić, B. Alfier, Bilan, Junaković

Slobodna je bila ekipa FK BANZOGO

U sljedećem kolu su stariji veterani slobodni, dok mlađe očekuje dvoboj protiv ekipe MNK ZLATNA RIBICA.

FUTSAL LIGA

U futsal ligi je odigrano 19. kolo, a mogli smo svjedočiti jako zanimljivim utakmicama. Favoriti su očekivano odnijeli pobjede, a naši su očekivano izgubili. Znači, sve po starom.

PETARDA

Naša futsal ekipa doživjela je novi poraz, a ovog puta uspješnija je bila ekipa MNK PRIMOŠTEN. Rani pogodak, u prvoj minuti, odmah je dao nagovijestiti u kojem pravcu utakmica ide. Od prve do zadnje minute su naši naganjali rezultat, no na svaki naš pokušaj primili smo pogodak. Čestitamo Primoštenu na pobjedi, a našima želimo da makar u zadnja dva kola pokušaju iole popraviti dojam. U sljedećem kolu na rasporedu je dvoboj protiv, vrlo vjerojatno novog prvaka lige, ekipe MNK ŠIBENIK 1983.

FK BANZOGO – MNK PRIMOŠTEN 0:5 (0:2)

SASTAV: E. Rak(g), Konjevoda(cap), Vrcić, A. Krnić, Bralić, Vukorepa, Bolanča, Španja, A. Rak, Lučev, Jurišić, J. Krnić

MNLKŠ

U Zagrebu je na rasporedu bilo 4. kolo, plus zaostala utakmica 3. kola. Naši momci su u dvoboju protiv ekipe TLM poraženi rezultatom 4:0.
U prvom poluvremenu rezultat je bio 0:0. U petoj minuti nastavka, naši primaju pogodak nakon kojeg se otvaraju, što protivniku ostavlja dovoljno prostora za lagane kontra napade iz kojih su do kraja natrpali našu mrežu.
Više sreće našima u sljedećem kolu, a u nastavku pročitajte rezultate i strijelce iz ostalih utakmica.