MININOGOMETNA LIGA ŠIBENIK / VETERANSKA LIGA “40+”

U srijedu je nastavljeno natjecanje u SC MANDALINA, popularna “LIGA FIRMI”. Odigrano je osam utakmica 9. kola, a u nastavku teksta možete pronaći rezultate te trenutni poredak ekipa.

Naša ekipa je odigrala derbi začelja protiv ekipe PERKOVIĆ, a rezultat je bio 1:3.
  Imali su naši tijekom prvog poluvremena nekoliko šansi, no od preciznosti niti p. Najistaknutiji pojedinac u našim redovima je bio vratar Milić, koji je otklonio nekoliko odličnih protivničkih pokušaja.
Na samom početku drugog poluvremena Ondrik nije ispratio igrača, koji lakoćom gura loptu pored nemoćnog Milića. Nakon primljenog pogotka naši ponovno prijete, ovog puta preko Bralića, no sve je ostalo na pokušaju. Momci iz Perkovića, koji su tijekom cijelog susreta bili čvršći i opasniji, postižu novi pogodak nakon odbijanca u naših 6 metara. Nakon toga naši preuzimaju inicijativu. Prvo je Bolanča pogodio stativu, a potom vratar Perkovića odlično reagira na pokušaje A. Raka i Bralića. Prva prava akcija naših urodila je plodom. Raspoloženi Bralić je uspio ugurati loptu iza leđa protivničkog vratara. Do kraja susreta su naši pokušavali doći do izjednačenja, no sve pokušaje naših protivnici su uspiješno otklonili. Pred sam kraj utakmice Perković postiže još jedan pogodak, za konačnih 1:3.

BANZOGO – PERKOVIĆ 1:3 (0:0)
Bralić

SASTAV: Milić(g), Konjevoda(cap), Bralić, Vrcić, A. Rak, A. Krnić, Alviž, Bolanča, Pavasović, Ondrik

VETERANSKA LIGA “40+”

Ove subote, najstariji gradski hakleri, nastavljaju svoje natjecanje na terenu SC MANDALINA. Veteranska liga “40+”, iako sa malim brojem ekipa, prepuna je malonogometnih znalaca, a samim time je izuzetno zanimljiva. Našu ekipu, koja uvjerljivo drži prvu poziciju, očekuje derbi susret protiv drugoplasirane ekipe STARI GRAD. U nastavku Vam donosimo raspored za sljedeća tri kola, tablicu te spisak igrača koji nemaju pravo nastupa.

Raspored utakmica 7. kola – subota 07.04.

17:30h RASADNIK – BILICE
18:15h BANZOGO – STARI GRAD
19:00h KATANAĐO – MANDALINA

Raspored utakmica 8. kola – subota 14.04.

17:30h STARI GRAD – KATANAĐO
18:15h MANDALINA – RASADNIK
19:00h BILICE – BANZOGO