MALONOGOMETNI VIKEND

Facebook: Naši tići

Proteklog vikenda je ponovno bilo zanimljivo na Baldekinu. Sve tri naše ekipe su odradile svoje, a jedinu pobjedu je zabilježila futsal ekipa. Krenimo redom.

VETERANSKA LIGA

Kako smo gore već naveli, obje naše ekipe su poražene. Starija garda je stradala od MNK BILICE, dok su mlađi „suknili” od MNK PIROVAC.

MNK BANZOGO – MNK BILICE 2:5 (1:3)

Mazalin, Lozić ; Kelić 2x, Gatara, Žilić, Grgas Grando

Sve što možemo reći za ovu utakmicu je ono izlizano i stoput napisano: jednosmjerna utakmica od samog početka…. naši su dali 110 % od sebe, pa čak i više…. nismo imali sportske sreće….

Rekli bi vajik isto.

FK BANZOGO – MNK PIROVAC 2:3 (0:3)

Pavasović, Bolanča ; Lapov Mijatov x3

I za ovu utakmicu slobodno možemo reći vajik isto. Novi poraz, ponovno naših desetak šuteva okolo kole, realizacija ajme majko. No, bila je to ipak dvosmjerna utakmica, i prava je šteta što naši nisu ušli čvršće, a ne sa jedva 20%. Prvo poluvrijeme svakako ide na stranu Pirovca, bolje rečeno na stranu Bašte, ali drugo je u svakom segmentu pripalo našima. Pa čak i rubrika oštećeni. No, što je tu je.

Ostali rezultati 7. kola veteranske lige

MNK CROATIA PERKOVIĆ – MNK BARUTANA 4:1 (2:1)

MNK STARI GRAD – MNK ZLATNA RIBICA 2:3 (2:2)

871061329-163

Sljedeći vikend je na rasporedu kup za veterane koji nam donosi novi derbi svih derbija, MNK vs. FK. Željno iščekujemo subotu.

VETERANI KUP- subota 24.11.

14:00h MNK PIROVAC – MNK BARUTANA (A)

14:55h MNK BANZOGO – FK BANZOGO (B)

15:50h MNK CROATIA PERKOVIĆ – MNK BILICE (C)

16:45h MNK STARI GRAD – MNK ZLATNA RIBICA (D)

Parovi polufinala su (A) vs. (D) i (B) vs. (C).

KUP NATJECANJE

FUTSAL LIGA

Nakon prošlotjedne pobjede, naša futsal ekipa je i u ovom kolu došla do važna tri boda. Ovog puta je stradala ekipa MNK MIRLOVIĆ ZAGORA rezultatom 5:2. Naši su kontrolirali utakmicu od prve minute, i tek pred sam kraj je popustila koncentracija pri rezultatu 5:0, što koriste protivnici i zabijaju dva lagana pogotka. Strijelci za naše su bili Vrcić, Papak, Čaleta Car i A. Krnić (2). Svaka pobjeda je bitna, ali ova je strašno bila bitna jer je naša ekipa u sljedećem kolu slobodna. Bravo još jedanput za naše futsaliće.

Ostali rezultati 6. kola FUTSAL lige

MNK CB KULA – MNK CRNICA II 3:3

MNK DUBRAVICE – MNK RUPE 2:3

MNK ŠUBIČEVAC 08 – MNK JEZERA II 1:4

Utakmica između ekipa MNK ŠIBENIK i MNK PRIMOŠTEN je odgođena, dok je ekipa MNK KNIN bila slobodna.