MALONOGOMETNI VIKEND

Ovog vikenda, točnije nedjelje, nastupile su samo dvije naše ekipe. I nažalost, obje su pretrpjele poraze. U FUTSAL ligi na Baldekinu naši su odigrali fantastičnu utakmicu protiv CRNICE II u kojoj smo mogli vidjeti čak 11 golova, dok su naši purgeri uvjerljivo izgubili od ekipe ZLARIN sa visokih 1:7. Podsjetimo da su veteranske ekipe mirovale, bar što se tiče ŽMNL-a. Stariji veterani su nastupili na državnom prvenstvu u Rovinju, no ni oni se nisu proslavili. Naime, izgubili su obje utakmice u skupini, prvu 1:3, a drugu 1:4. Strijelci za naše su bili Mazalin i Lozić.

 
   5:6

  Nakon poraza u prošlom kolu, futsalići su i u ovom kolu dobili po repici. Bolji su bili mladci iz CRNICE II, kojima ovim putem čestitamo na odličnoj partiji. Nisu ni naši bili loši, dapače, igralo se odlično. Osim pogodaka šansi je bilo pregršt, i prava je šteta što ih naši nisu uspjeli realizirati. Nije nam u interesu umanjiti pobjedu CRNICE II, ali moramo naglasiti kako su im naši poklonili najmanje četiri pogotka. Osim odbijanaca koji su lagano ulazili u našu mrežu, loše se reagiralo kod zadnja dva pogotka. Ustvari, nije se niti reagiralo. Bilo kako bilo, dobra partija, bravo svima.

FK BANZOGO – MNK CRNICA II  5:6 (3:2)
A. Rak 3′ 11′, Jurišić 5′, Španja 26′, Vukorepa 36′ ; Jurin 8′, Jeličić 12′, Marčić 28′ 36′ 37′, Radaj 32′

SASTAV: J. Krnić(g), Vrcić(cap), Jurišić, Vukorepa, Španja, A. Rak, Lučev, Bolanča
IGRAČ/VODITELJ: Z. Bolanča
ŽUTI KARTON: S. Jurišić
IGRAČ UTAKMICE: S. Jurišić

Rezultati 17. kola FUTSAL lige

MNK RUPE – MNK ŠUBIČEVAC 08  1:2
MNK ŠIBENIK – MNK DUBRAVICE   3:3
FK BANZOGO – MNK CRNICA II  5:6
MNK MIRLOVIĆ ZAGORA – MNK JEZERA II  2:3
MNK PRIMOŠTEN – MNK ŠIBENIK 1983  0:4
Slobodna je bila ekipa MNK CB KULA

PosClubPWDLFAGDPts
116124065244140
215112253183535
3158254941826
41673650381224
5157353628824
61565440301023
7166463650-1422
8153572339-1614
9163492541-1613
10163493553-1813
111510142272-503

  U sljedećem kolu naše futsaliće očekuje susret protiv ekipe MNK MIRLOVIĆ ZAGORA. Žalosno je što ovo uopće pišemo, ali moramo. Eventualnom pobjedom u okršaju protiv MIRLOVIĆA, osigurali bi “opstanak” u ligi. Do kraja sezone je preostalo pet kola, s tim da je naša ekipa slobodna u posljednjem kolu.
 

  MNLKŠ

  U drugom kolu MNLKŠ, banzogići su deklasirani od ekipe ZLARIN. Rezultat i više nego sramotan, 1:7, a strijelac jedinog pogotka naših bio je M. Vukadinović. U sljedećem kolu je naša ekipa slobodna, tako da će imati i više nego dovoljno vremena da se rekupera. U nastavku pročitajte iscrpan izvještaj sa utakmice.

BANZOGO – ZLARIN
  Rezultati prvog kola u kojima su Zlarinjani, kao prošlogodišnji doprvaci visoko poraženi, a Banzogo je u golijadi došao do pobjede, sugerirali su da bi ova utakmica mogla ponuditi veću rezultatsku neizvjesnost. Iako krajnji rezultat pokazuje da se igrala jednosmjerna utakmica, zapravo su Zlarinjani šest od svojih sedam golova postigli u zadnjih deset minuta a dotad se igrala više manje tvrda utakmica nakon čega je uslijedio psihički i fizički pad Banzogaša što je odlična i brojna ekipa Zlarina znalački iskoristila.
  Sam početak utakmice donio je početno odmjeravanje snaga u kojem je izgledalo da su Zlarinjani glavom ‘više u utakmici’ i to su iskoristili već u 3. minuti. Nakon prvog kornera, križanjem stvaraju višak i Rajković lagano poentira za početno vodstvo. Utakmica se stabilizirala kako je vrijeme odmicalo i do kraja poluvremena je Banzogo pokušao malo hrabrijom igrom doći do izjednačenja. Na obje strane je bilo nekoliko poluprilika, a Banzogo za nijansu bolju igru i terenski pritisak u posljednjih par minuta nije uspio okruniti pogotkom.
  U drugom poluvremenu se u prvih pet minuta nije dogodilo ništa značajnije do 20. minute kada Huljev izvrsno pogađa za 2-0. Banzogova ionako kratka klupa, ostala je još kraća ozljedom Dragojevića pa su posljednjih desetak minuta igrali sa samo jednom zamjenom. Zlarinjani su čekali Banzogovo očekivano otvaranje i pokušaj stizanja rezultata i u razdoblju od 23. do 27. minute preko Nižića, Gulina i još jednom Huljeva, kontrama i lijepim akcijama odlaze na visokih 5-0 i rješavaju pitanje pobjednika. Banzogo je u 28. minuti preko Vukadinovića uspio doći do utješnog gola, a konačni rezultat u zadnje dvije minute postavljaju Ljuba i Huljev kojem je to ujedno bi i treći pogodak na utakmici.

Rezultati 2. kola MNLKŠ

BANZOGO – ZLARIN  1:7
PSIHIJATRIJA – KOVAČI ŠIBENSKOG MOSTA  4:3
MIHOVIL – CB ENIGMA  2:2
TLM – ĐARDIN  8:0
Slobodna je bila ekipa PIJACA

PosClubPWDLFAGDPts
1Psihijatrija21106514
2TLM210110373
3Zlarin21018533
4Pijaca11004133
5Kovači Šibenskog mosta21016603
6Banzogo MNLKS2101811-33
7CB Enigma20204402
8Mihovil10102201
9Đardin2002415-110

DOSTA JE BILO !!!

Dragi naši članovi, navijači, simpatizeri i sav ostali zainteresirani puče, danas smo “predali” utakmicu. Bolje rečeno, napustili smo teren minut i pol prije kraja susreta. A napustili smo ga zato što nam je više puna kapa načina na koji se vodi i organizira ova lakrdija od lige. Napustili smo ga i zato što smatramo da smo oštećeni novim pravilom koje je naprasno uvedeno u vrijeme kad se ne bi smijela uvoditi pravila. A to je vrijeme dva kola prije kraja prvog dijela sezone. Logika, zdrav razum, pamet, ili bilo što drugo, nalažu da se pravila uvode ili prije sezone, ili nakon završetka sezone, ili eventualno na polovici sezone. A kako ovaj vikend ne spada ni u jedno od navedenog, bili smo primorani napustiti teren te na taj način iskazati nezadovoljstvo načinom kako se vodi liga.

Continue reading

Malonogometni vikend

  Ove subote smo imali priliku, još jednom, vidjeti svu raskoš naše futsal ekipe. Kako u napadačkom, tako i u obrambenom dijelu. Ponovno je stopostotnih šansi bilo na pretek, i ponovno pri rezultatu 0:0, i ponovno je nedostajalo smirenosti i preciznosti u završnici. Sve već viđeno, a i bodovni učinak već viđen, nula bodova. 

Continue reading

Malonogometni vikend

Ovog vikenda dvije od tri naše ekipe su nastupile u svojom ligama. U veteranskoj konkurenciji ŽMNL naša ekipa je odigrala 0:0 protiv ekipe MNK STARI GRAD, dok su futsalići, protiv ekipe MNK MIRLOVIĆ ZAGORA, napokon došli do tri boda pobjedom 3:1. Naša treća ekipa, mlađi veterani, su u ovom kolu bili slobodni. Continue reading