MNLKŠ

BANZOGO – KOVAČI ŠIBENSKOG MOSTA 2:6 (Plenča, Krvavica)

   Da je netko na početku sezone rekao da će ove dvije ekipe u zadnjem kolu igrati za treće mjesto vjerojatno bi, s obzirom na ambicije i rostere ekipa, Banzogaši potpisali tu prognozu dok bi Kovači dobro promislili o tome obzirom na ambicije prema prvom mjestu.

Continue reading

MNLKŠ

Sutra je na rasporedu 9. kolo MNLKŠ u Zagrebu. Našu ekipu očekuje susret protiv ekipe KOVAČI ŠIBENSKOG MOSTA.

Raspored utakmica 9. kola – nedjelja

18:10h ĐARDIN – PIJACA
18:55h BANZOGO – KOVAČI ŠIBENSKOG MOSTA
19:40h PSIHIJATRIJA – ĐARDIN(zaostala utakmica 7. kola)
20:25h MIHOVIL – PSIHIJATRIJA
21:10h TLM – CB ENIGMA
Slobodna je ekipa ZLARIN

PosClubPWDLFAGDPts
1CB Enigma862029101920
2Psihijatrija862025141120
3Kovači Šibenskog mosta85122820816
4TLM840427141311
5Banzogo MNLKS83142637-1110
6Zlarin82151923-47
7Đardin82061932-136
8Pijaca82061629-136
9Mihovil81341424-105

Malonogometna liga kluba Šibenčana – 1. kolo

TABLICA NAKON 1. KOLA

PosClubPWDLFAGDPts
1CB Enigma862029101920
2Psihijatrija862025141120
3Kovači Šibenskog mosta85122820816
4TLM840427141311
5Banzogo MNLKS83142637-1110
6Zlarin82151923-47
7Đardin82061932-136
8Pijaca82061629-136
9Mihovil81341424-105

MNLKŠ

Ove nedjelje starta još jedno, osmo po redu, šibensko malonogometno ludilo u Zagrebu. I ove sezone u MNLKŠ imamo ekipu, a i ovog puta naša produžena ruka u metropoli je Milan Vukadinović. “Zagrebački” Banzogo u ovu sezonu ulazi u promijenjenom sastavu u odnosu na prošlu, a prava je šteta što za naše, igrom prilika, neće nastupati Karlo Alfier i Antonio Knežević, koji su se odlučili zaigrati za druge ekipe. Alfier će nastupati za svoje otočane, dok će Knežević, skupa sa još jednim banzogašem Marijom Shihabijem, nastupati za CB ENIGMA. Zapravo je žalosno što ne nastupaju za “matični klub”, no nećemo im to uzeti za zlo. 

Continue reading

MNLKŠ završnica: Naslov “ide” u TLM!!

POLUFINALE:

TLM – Đardin 5:2 ( Matej Petković 2′, 25′, 37′, Martin Varenina 12′, Duje Španja 36′ – Ante Živković 3′, 10′ )
Mihovil – Zlarin 3:5 ( Roko Perković 14′, Mihovil Marov 18′, Domagoj Kulušić 31′ – Ivan Brajković 6′, Ivan Ljuba 27′, Dinko Bilić 28′, 39′, 40′
Za treće mjesto: Đardin – Mihovil 1:4 ( Goran Relja – Mihovil Marov 10′, 21′, Domagoj Kulušić, Roko Perković )
FINALE : TLM – Zlarin 4:2 ( Niko Rak 26′, 29′, Matej Petković 11′, Denis Burazer 36′ – Josip Brajković 32′, Dinko Bilić 39′ ) Continue reading

Izvještaj četvrtfinala i parovi završnice MNLKŠ

TLM – Banzogo 6:2 ( Denis Burazer 1′, 32′, Niko Rak 23′, 27′, Tomislav Višnjić 28′, Matej Petković 40′ – Milan Vukadinović 13′, autogol 21′ )

Zlarin – Pijaca 4:0 ( Dinko Bilić 18′, 39′, Dino Štrelov 19′, 39′ )
Mihovil – Mišo Kovač 7:2 ( Domagoj Kulušić 27′, 29′, 37′, Mihovil Marov 22′, 38′, Joško Šimat 39′, Karlo Pauk 40′ – Luka Papa 31′, Martin Jambrešić 38′ )
Đardin – Tribunj 8:3 ( Karlo Skorić 17′, 33′, Lovre Špadina 23′, 27′, Goran Gracin 31′, 32′, Ante Špadina 20′, Ante Živković 37′ – Bruno Zadro 9′, 25′, Dario Stipaničev 6′ ) Continue reading

Izvještaj 11. kola i raspored četvrt-završnice MNLKŠ

Rezultati 11. kola:
Pijaca – Psihijatrija 4:0 ( Mate Zorić 13′, Josip Živković 19′, Niko Labor 20′, Toni Škugor 23′ )
Zlarin – Mihovil 3:0 ( b. b. )
TLM – Đardin 5:1 ( Matej Petković 5′, 29′, Denis Burazer 24′, 28′, Niko Rak 14′ – Karlo Skorić 23′ )
Tribunj – Mišo Kovač 5:3 ( Bruno Zadro 29′, 29′, Luka Babun 1′, Marko Vlašić 12′, Marin Premužić 17′ – Ante Brčić 11′, 30′, Marin Perak 7′ )
Banzogo – Šibenski Most 6:1 ( Krešimir Poljičak 8′, 26′, 28′, Milan Vukadinović 14′, 17′, 30′ – Stipe Jurčić 9′ 

Continue reading

Malonogometna liga kluba Šibenčana -kraj regularnog dijela

Facebook stranica malonogometne lige Kluba Šibenčana

Završen je regularni dio lige, naši su “purgeri” u zadnjem kolu osigurali playoff iza polufinale igrat će protiv ekipe TLM. 

Četvrtfinale:

TLM -Banzogo

Mišo Kovač – Mihovil

Pijaca -Zlarin

Đardin – Tribunj

Statistika: