Malonogometna liga kluba Šibenčana – 1. kolo

TABLICA NAKON 1. KOLA

PosClubPWDLFAGDPts
1Psihijatrija21106514
2TLM210110373
3Zlarin21018533
4Pijaca11004133
5Kovači Šibenskog mosta21016603
6Banzogo MNLKS2101811-33
7CB Enigma20204402
8Mihovil10102201
9Đardin2002415-110

MNLKŠ

Ove nedjelje starta još jedno, osmo po redu, šibensko malonogometno ludilo u Zagrebu. I ove sezone u MNLKŠ imamo ekipu, a i ovog puta naša produžena ruka u metropoli je Milan Vukadinović. “Zagrebački” Banzogo u ovu sezonu ulazi u promijenjenom sastavu u odnosu na prošlu, a prava je šteta što za naše, igrom prilika, neće nastupati Karlo Alfier i Antonio Knežević, koji su se odlučili zaigrati za druge ekipe. Alfier će nastupati za svoje otočane, dok će Knežević, skupa sa još jednim banzogašem Marijom Shihabijem, nastupati za CB ENIGMA. Zapravo je žalosno što ne nastupaju za “matični klub”, no nećemo im to uzeti za zlo. 

Continue reading

MNLKŠ završnica: Naslov “ide” u TLM!!

POLUFINALE:

TLM – Đardin 5:2 ( Matej Petković 2′, 25′, 37′, Martin Varenina 12′, Duje Španja 36′ – Ante Živković 3′, 10′ )
Mihovil – Zlarin 3:5 ( Roko Perković 14′, Mihovil Marov 18′, Domagoj Kulušić 31′ – Ivan Brajković 6′, Ivan Ljuba 27′, Dinko Bilić 28′, 39′, 40′
Za treće mjesto: Đardin – Mihovil 1:4 ( Goran Relja – Mihovil Marov 10′, 21′, Domagoj Kulušić, Roko Perković )
FINALE : TLM – Zlarin 4:2 ( Niko Rak 26′, 29′, Matej Petković 11′, Denis Burazer 36′ – Josip Brajković 32′, Dinko Bilić 39′ ) Continue reading

Izvještaj četvrtfinala i parovi završnice MNLKŠ

TLM – Banzogo 6:2 ( Denis Burazer 1′, 32′, Niko Rak 23′, 27′, Tomislav Višnjić 28′, Matej Petković 40′ – Milan Vukadinović 13′, autogol 21′ )

Zlarin – Pijaca 4:0 ( Dinko Bilić 18′, 39′, Dino Štrelov 19′, 39′ )
Mihovil – Mišo Kovač 7:2 ( Domagoj Kulušić 27′, 29′, 37′, Mihovil Marov 22′, 38′, Joško Šimat 39′, Karlo Pauk 40′ – Luka Papa 31′, Martin Jambrešić 38′ )
Đardin – Tribunj 8:3 ( Karlo Skorić 17′, 33′, Lovre Špadina 23′, 27′, Goran Gracin 31′, 32′, Ante Špadina 20′, Ante Živković 37′ – Bruno Zadro 9′, 25′, Dario Stipaničev 6′ ) Continue reading

Izvještaj 11. kola i raspored četvrt-završnice MNLKŠ

Rezultati 11. kola:
Pijaca – Psihijatrija 4:0 ( Mate Zorić 13′, Josip Živković 19′, Niko Labor 20′, Toni Škugor 23′ )
Zlarin – Mihovil 3:0 ( b. b. )
TLM – Đardin 5:1 ( Matej Petković 5′, 29′, Denis Burazer 24′, 28′, Niko Rak 14′ – Karlo Skorić 23′ )
Tribunj – Mišo Kovač 5:3 ( Bruno Zadro 29′, 29′, Luka Babun 1′, Marko Vlašić 12′, Marin Premužić 17′ – Ante Brčić 11′, 30′, Marin Perak 7′ )
Banzogo – Šibenski Most 6:1 ( Krešimir Poljičak 8′, 26′, 28′, Milan Vukadinović 14′, 17′, 30′ – Stipe Jurčić 9′ 

Continue reading

Malonogometna liga kluba Šibenčana -kraj regularnog dijela

Facebook stranica malonogometne lige Kluba Šibenčana

Završen je regularni dio lige, naši su “purgeri” u zadnjem kolu osigurali playoff iza polufinale igrat će protiv ekipe TLM. 

Četvrtfinale:

TLM -Banzogo

Mišo Kovač – Mihovil

Pijaca -Zlarin

Đardin – Tribunj

Statistika:

 

Liga Šibenčana: Rezultati 10. kola i raspored posljednjeg 11. kola; hat trick Ante Raka

Rezultati 10. kola:
Đardin – Mihovil ( zaostala utakmica 3. kola ) 7:2 ( Karlo Skorić x3, Lovre Erceg x2, Franco Jelovčić, Goran Gracin – Roko Perković, Joško Šimat )
TLM – Šibenski Most 4:2 ( Denis Burazer, Tomislav Višnjić, Matej Petković, Niko Rak – Grgo Slavica, Luka Bubalo )
Tribunj – Mihovil 2:2 ( Marko Vlašić, Lovre Botica – Mihovil Marov, Joško Šimat )
Pijaca – Zlarin 7:2 ( Niko Labor x4, Toni Škugor, Marko Jajac, Josip Živković – Dinko Bilić x2 )
Psihijatrija – Banzogo 4:4 ( Ante Džapo x2, Davor Jurišić, Petar Cota – Ante Rak x3, Jure Copić )
Mišo Kovač – Kurba Vela 7:3 ( Martin Jambrešić x2, Antonio Bumbak x2, Franko Mandić, Jakov Jakšić, autogol – Filip Mudronja x2, Hrvoje Roško )

Continue reading

MNLKŠ Rezultati 9. kola i parovi 10. kola

Rezultati 9. kolo :
Banzogo – Tribunj 2:2 ( Milan Vukadinović x2 – Lovre Botica, Marko Vlašić )
Mišo Kovač – Mihovil 8:1 ( Antonio Bumbak x5, Krešo Juras x2, Jakov Jakšić – Roko Perković )
Kurba Vela – Pijaca 0:6 ( Josip Živković x4, Niko Labor, Toni Škugor )
Psihijatrija – Đardin 3:1 ( Davor Jurišić, Ante Džapo, Petar Cota – Karlo Skorić )
TLM – Zlarin 3:1 ( Mate Vukšić x2, Niko Rak – Ivan Brajković )
Continue reading