SEZONA 16/17

FUTSAL EKIPA

IME PREZIME GOL ASISTENCIJA ŽUTI KARTON CRVENI KARTON
Marko Kartelo 13 7 4 0
Karlo Alfier 1 1 0 0
Josip Konjevoda 2 2 1 0
Jure Rak 5 4 5 0
Ivan Čular 1 0 0 0
Antonio Krnić 3 2 0 0
Stipan Bralić 1 2 3 0
Frane Vrcić 10 6 2 0
Stipe Vukorepa 5 1 2 0
Antonio Knežević 2 0 0 0
Franko Vikario 0 0 0 0
Joško Krnić 0 0 0 0
Edi Rak 0 0 1 0
Željko Tanfara 4 9 2 0
Zoran Bolanča 4 2 0 1

TABLICA 2016/2017

POZ KLUB ODI P N I GD
GP
GR
BOD
1. PRIMOŠTEN 20 15 3 2 64 22 42 48
2. MIRLOVIĆ ZAGORA 20 14 2 4 70 36 34 44
3. ŠIBENIK 20 12 7 1 72 26 46 43
4. RUPE 20 8 5 7 47 43 4 29
5. JADRTOVAC 20 8 5 7 48 46 2 29
6. BANZOGO 20 7 7 6 47 40 7 28
7. DUBRAVICE 20 6 7 7 52 55 -3 25
8. ŠUBIČEVAC 20 7 2 11 34 45 -11 23
9. METERIZE  20 7 2 11 45 56 -11 23
10. CRNICA 2 20 2 7 11 41 59 -18 13
11. POKROVNIK 20 0 1 19 16 108 -92 1

ŽUPANIJSKI KUP

PRETKOLO

Banzogo – Meterize 4:1 (Bralić, Kartelo 3)

ČETVRTFINALE

Mirlović Zagora* – Banzogo 1:1 (šesterci*)

 



VETERANI

IME I PREZIME GOL ASISTENCIJA
Bruno Alfier 1 0
Mario Banovac 6 1
Zvonko Brajković 1 0
Denis Čuček 0 0
Zoran Filipović 0 0
Goran Junaković 5 3
Ante Knežević 0 0
Miro Lozić 3 1
Dražen Mazalin 8 8
Željko Pavasović 1 0
Mario Rupić 0 0
Mirko Škarica 0 0
Vladimir Varnica 1 2
Vlatko Vulinović-Zlatan 1 2
Ivan Čular 2 1

TABLICA 2016/2017

POZ EKIPA ODI P N I GD
GP
GR
BOD
1. Bilice 16 12 1 3 52 34 18 37
2. Stari grad 16 10 3 3 33 13 20 33
3. Croatia Perković 16 8 4 4 49 30 19 28
4. Barutana 16 9 1 6 33 36 -3 28
5. Pirovac 16 7 2 7 49 51 -2 23
6. Banzogo 16 6 3 7 34 38 -4 21
7. Zlatna ribica 16 4 2 10 29 45 -16 14
8. Dental centar Dubravica 16 3 2 11 31 46 -15 11
9. Uskok 16 3 2 11 21 38 -17 11

 



MALONOGOMETNA LIGA KLUBA ŠIBENČANA

IME I PREZIME GOL ASISTENCIJA
Srđan Marić 0 0
Branimir Renje 0 0
Romeo Vudrag 0 0
Niko Marčić 0 1
Lovro Štrbinić 2 5
Mario Shihabi 2 1
Ante Rak 5 3
Jure Copić 3 2
Krešimir Poljičak 3 2
Milan Vukadinović 13 3
Josip Živković 1 0

TABLICA 2017

POZ EKIPA ODIG P N I GD GP GR BOD
1. TLM 10 7 2 1 38 20 18 23
2. Mišo Kovač 10 6 2 2 40 22 18 20
3. Pijaca 10 5 3 2 32 16 16 18
4. Đardin 10 5 1 4 21 22 -1 16
5. Tribunj 10 4 4 2 25 21 4 16
6. Zlarin 10 4 2 4 24 29 -5 14
7. Mihovil 10 3 4 3 25 31 -6 13
8. Banzogo 10 2 4 4 28 32 -4 10
9. Psihijatrija 10 3 1 6 20 29 -9 10
10. Kurba vela 10 2 0 8 19 43 -24 6
11. Šibenski most 10 1 3 6 22 29 -7 3

ČETVRTFINALE

TLM – Banzogo 6:2