Malonogometni turnir “Čista Velika 2017”

Danas je naša futsal ekipa odigrala prvo kolo na malonogometnom turniru u Čistoj velikoj. Protivnik je bila ekipa BDM NJIVICE.

Utakmica je počela pomalo sramežljivo kod obje ekipe. Kod rezultata 0:0 najviše se iskazuje naš vratar Edi Rak sa par odličnih intervencija. Nakon početnog ispitivanja snaga dolazimo u vodstvo. Dodavanje Bolanče s(p)retno u gol posprema naš kapetan Konjevoda za 1:0.

Na 2:0 povisuje Kartelo nakon dodavanja našeg “studenta” Alfiera. Napomenimo da smo se za turnir pojačali sa našim bivšim igračem Markom Kartelom, Antom Medom i našim igračem sa privremenom adresom u Rijeci Karlom Alfierom. Rezultatim 2:0 završilo je prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme prolazi večinom u napadima BDM Njivice koja pokušava uhvatiti rezultat. Par dobrih šansi protivnika sa lakoćom brani danas odlični vratar Rak. 

Na 3:0 i riješavanje utakmice povisuje iz kontre Kartelo. Minutu prije kraja Njivice postižu počasni pogodak i utakmica završava rezultatom 3:1 u korist naše ekipe.

Idući susret na turniru naša ekipa igra u petak 22.12. u 20h.

Banzogo – BDM Njivice 3:1

Strijelci: Kartelo 2, Konjevoda

Sastav: Rak(g), Vrcić, Konjevoda (c), Medo, Kartelo, A. Krnić, Vukorepa, Tanfara, Alfier, Bolanča

Voditelj: Ivan Čular